Z ostatniej chwili
Strona główna » Najnowsze informacje » Z życzeniami świątecznymi w Domu Radosnej Starości

Z życzeniami świątecznymi w Domu Radosnej Starości

Dnia 10.04.2014 roku uczniowie Powiatowego Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie kolejny raz odwiedzili mieszkańców Domu Radosnej Starości. Celem wizyty było złożenie życzeń z okazji świąt Wielkanocnych. Składając życzenia przekazali stroiki wielkanocne, wykonane własnoręcznie przez uczniów naszej szkoły. Siostry Benedyktynki prowadzące dom przyjęły nas z wielką serdecznością. Przekazały życzenia dla dyrekcji, nauczycieli i uczniów naszej szkoły. Nasze odwiedziny w Kupieninie są radością dla pensjonariuszy a nam dają motywacje do dalszej współpracy. W odwiedzinach uczestniczyły uczennice klasy I LOA i II LOA. Opiekę nad uczestnikami pełniła: Stella Dąbroś i Teresa Domańska.

„Dobroć to jedyny możliwy motor życia”– cieszymy się że możemy to realizować.

Artykuł i galeria na stronie:
http://www.pceikz.pl/index.php/13-aktualnosci/124-z-zyczeniami-swiatecznymi-w-domu-radosnej-starosci-im-jana-pawla-ii-w-kupieninie

Dodaj odpowiedź

Twój adres Email nie będzie publikowanyPola wymagane są oznaczone *

*