Z ostatniej chwili
Strona główna » Najnowsze informacje » Szkoła Podstawa w Zabrniu: przebudowa stołówki

Szkoła Podstawa w Zabrniu: przebudowa stołówki

Szkoła podstawowa ZabrnieGłównym celem przebudowy pomieszczeń jadalni w Szkole Podstawowej w Zabrniu było stworzenie wyodrębnionego pomieszczenia służącego do odbierania i zmywania brudnych naczyń. Dzięki tej inwestycji dzieci szkolne mogą spożywać teraz gorące posiłki w ceramicznych naczyniach. Prace w budynku szkoły zostały wykonane dzięki dofinansowaniu z Funduszu Sołeckiego z miejscowości Brzezówka w kwocie 7 500.00 zł, Zabrnie w kwocie 7 500,00 zł oraz dzięki wkładowi rzeczowemu rodziców uczniów z Suchego Gruntu w formie robocizny własnej (bezgotówkowo) szacowanej na kosztorysową kwotę 7 561,00 zł.
Zakresem prac było wykonanie całkowitego remontu pomieszczeń polegające na skuwaniu starych tynków, wyburzaniu otworów pod nowe drzwi i okna, wykonanie nowych instalacji wodnokanalizacyjnych, wentylacyjnych i elektrycznych, malowanie ścian oraz ułożenie płytek ściennych i posadzkowych. Roboty zostały wykonane zgodnie ze sztuką budowlaną i zgodnie ze zleconym zakresem prac.
Całość robót została odebrana przez komisje składającą się z przedstawicieli Szkoły, Urzędu Gminy, Radnych Rady Miejskiej i Sołtysów oraz przedstawicieli Rady Rodziców.

szczucin.pl

Dodaj odpowiedź

Twój adres Email nie będzie publikowanyPola wymagane są oznaczone *

*