Z ostatniej chwili
Strona główna » Najnowsze informacje » Nowe udogodnienia w „Sokole”

Nowe udogodnienia w „Sokole”

sokółPo okresie testowania dąbrowskie kino „Sokół” wprowadza oficjalnie dwa nowe ułatwienia w relacjach z klientami. Pierwszym udogodnieniem jest skrócenie blokady rezerwacji miejsc z 24 godzin do 1 godziny. Jest to efekt wielu interwencji i nieświadomego wprowadzania w błąd widzów chcących za pośrednictwem strony kina zarezerwować wybrane miejsc na seanse.

Widzowie interpretowali blokadę jako informację o braku wolnych miejsc, tymczasem system był tak zaprojektowany celowo, aby uniemożliwić podwójne rezerwacje w ostatnim dniu (telefonicznie i internetowo). Obecnie system blokuje rezerwacje dopiero na 1 godzinę przed rozpoczęciem seansu, co wymaga większej czujności obsługi kina.
Drugie udogodnienie to pójście z postępem i rozszerzenie rezerwacji o dodatkową opcję zakupu biletów przez internet (przelewem lub za pośrednictwem karty kredytowej). Obsługę sprzedaży prowadzi sprawdzony na rynku system DotPay.
DDK ma też dobrą wiadomość dla swoich obecnych i przyszłych klientów. Dzięki dotacji z Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej w okresie wakacyjnym generalnego remontu doczeka się hol wejściowy, pojawi się przestronna lada dla „małej gastronomii” i wyczekiwane niecierpliwie przez instruktorów i uczestników zajęć koła „Pastele” drzwi prowadzące wprost z holu do pracowni plastycznej. Dyrektor domu kultury będzie czynił starania o pozyskanie dodatkowych środków na remont toalet obok sali kinowej.

dabrowatar.pl

Dodaj odpowiedź

Twój adres Email nie będzie publikowanyPola wymagane są oznaczone *

*